Propolia – delikatny szampon organiczny recenzja Porady Herrbaty

Date:

szampon organiczny Propolia

Delikatny szampon organiczny recenzja na blogu Porady Herrbaty :

Zapraszamy do lektury – delikatny szampon organiczny recenzja z blogu Porady Herrbaty:

“Okres ciąży to czas, kiedy zmieniamy stare przyzwyczajenia – zwracamy uwagę na to, co będzie najlepsze dla naszego Maluszka. Oprócz zdrowszej diety, warto przerzucić się na bezpieczniejsze kosmetyki. Dotąd moimi ulubionymi szamponami były te na bazie slsów, tzw. mocne zdzieraki. Postanowiłam jednak znaleźć coś o dużo przyjemniejszym składzie – szampon delikatny, który zarazem dobrze domyje moje kosmyki.

Szampon Propolia znajduje się w plastikowej buteleczce z aplikatorem, który pozwala na wygodne wydobycie odpowiedniej ilości produktu. Szampon jest płynny, ale nie ścieka ani z rąk, ani z głowy. Niestety słabo się pieni, a to właściwie bardzo lubię w szamponach. Buteleczka produktu przy moich długich włosach spokojnie starcza na kilka tygodni użytkowania (co 2, 3 dni), co czyni go produktem bardzo wydajnym.
Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny, cytrusowy z lekką nutką miodu. Bardzo delikatny i niestety ledwo go czuć na włosach następnego dnia.”…

“W szamponie znajdziemy praktycznie same dobra. Woda z kwiatu gorzkiej pomarańczy działa kojąco na skórę głowy, miód i bambus odżywiają i nawilżają włosy. I rzeczywiście to działa :)”..

Więcej tutaj: http://bit.ly/2gZ6h1h

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.