BeeYes Bee Venom

O nas

Produkty pszczele w kosmetykach i suplementach diety.

Firma BeeYes została założona w 2014 roku. Ideą jej powstania było opracowanie profesjonalnej oferty na produkty pszczele zastosowane w kosmetykach i suplementach diety, oferty skierowanej do Klientów, którzy interesują się zdrowym trybem życia i korzystają z darów natury. Firma promuje zalety jadu pszczelego, propolisu, mleczka pszczelego, czy pyłku kwiatowego, prezentując je w sposób innowacyjny, wyrabiając solidną i uznaną markę.

Firma BeeYes – kosmetyki i suplementy diety na produktach pszczelich – prezentuje nowoczesne podejście do biznesu. Lata praktyki właścicielki Jolanty Jędruch na stanowiskach menedżerskich w firmach produkcyjnych wniosło do  BeeYes solidne podstawy. Początkowe funkcjonowanie w ramach StartUp’u przy Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości, a następnie przekształcenie firmy we własną działalność, dzięki projektowi „Własna firma” z dotacji unijnych pokazuje, iż warto podejmować ryzyko związane z biznesem. Działalność w AIP przyniosła wymierny sukces dla BeeYes – zwycięstwo StartUp Roku 2014, a tym samym nominację do statuetki Polski Przedsiębiorczej. Solidny model biznesu firmy BeeYes został opracowany wg kanwy Business Model Generation, w ramach projektu Kanwy Przedsiębiorczych. Podczas uroczystej Gali wieńczącej projekt Kanwy, w krakowskiej siedzibie firmy Google, pojawiła się złota 10-tka finalistów, do której firma BeeYes została nominowana spośród ponad 400 przedsiębiorców z całej Polski.

BeeYes to:

– producent kosmetyków pod własną marką BeeYes z jadem pszczelim

– dystrybutor kosmetyków i suplementów diety Propolia i Abellie z Francji

Polskie naturalne kosmetyki z jadem pszczelim i miodem spadziowym z linii BeeYes Bee Venom Eco to  serum w ampułkach i krem do twarzy na dzień i na noc. To innowacyjna kombinacja miodu spadziowego i jadu pszczelego. Zastosowana w serum kofeina pobudza mikrokrążenie, a apitoksyna odbudowuje komórki białkowe. Tworzy bardzo dobrą bazę pod makijaż. Wosk pszczeli w kremie uelastycznia skórę, a miód spadziowy łagodzi podrażnienia. Olej z maku polnego doskonale odżywia skórę dojrzałą i delikatną, a „witamina młodości” E opóźnia proces starzenia się skóry. Kosmetyki BeeYes stosowane w codziennej pielęgnacji twarzy i szyi skutecznie nawilżają, wygładzają, regenerują i poprawią ogólny wygląd skóry, zapewniając efekt odmłodzenia.

Organiczne kosmetyki Propolia to najwyższa jakość z południowej Francji. W swym bogatym naturalnym składzie wykorzystują zalety wielu ziół oraz produktów pszczelich: propolis, mleczko pszczele, miód, wosk pszczeli. Certyfikaty BIO ECO CERT potwierdzają, ze kosmetyki te posiadają w swoim składzie elementy uzyskane wyłącznie z upraw ekologicznych.

Abellie to marka naturalnych i organicznych kosmetyków inspirowanych darami ula. Słowo Abellie – „upiększenie” nawiązuje do francuskiej nazwy pszczoła „abeille”, w którym przestawiona jest tylko jedna litera „i”. Kosmetyki naturalne do pielęgnacji ciała Abellie to żele pod prysznic, szampony, mydła, kremy pod prysznic i krem do rąk. Receptura zawiera wyjątkowe organiczne składniki pielęgnacyjne, wzbogacone miodami francuskimi lub włoskimi oraz naturalnymi ziołami. Jakość potwierdzona certyfikatem BIO Cosmos Organic. Kosmetyki Abellie  są dobrze tolerowane przez skórę wrażliwą.

Pamiętamy o słowach Alberta Einstein: „Jeśli z Ziemi zniknie pszczoła, człowiekowi pozostaną tylko cztery lata życia; nie ma więcej pszczół, nie ma więcej zapylania, nie ma więcej roślin, nie ma więcej zwierząt, nie ma więcej ludzi”.

BeeYes – „Bądź na TAK z produktami pszczelmi”

Osiągnięcia:

Certyfikat NATURALNE POLSKIE 2021 dla kremu i serum z serii BeeYes Bee Venom Eco

Laureat INFLUENCER’S TOP 2021 dla kremu naturalnego do twarzy BeeYes Bee Venom Eco Face Cream

Finalista LOVE COSMETICS AWARDS 2021 dla kremu naturalnego do twarzy BeeYes Bee Venom Eco Face Cream

Najlepszy Kosmetyk BIO 2020 we Francji dla pianki do mycia twarzy i toniku do twarzy Propolia

Najlepszy Kosmetyk BIO 2019 we Francji dla balsam do masażu PRANAYAMA Propolia

Najlepszy Kosmetyk BIO 2018 we Francji dla żelu pod prysznic oraz odżywki do włosów Propolia

Finalista Glamour 2017 za żel do zmęczonych nóg Propolia jako  Najlepszy Kosmetyk Eco 2017

Finalista Qltowego Kosmetyku 2016 za żel do higieny intymnej Propolia

Finalista nagrody Glammies 2016 magazynu Glamour za szampon Propolia jako Najlepszy Kosmetyk Eco 2016

Qltowy Kosmetyk 2015 za maseczkę do twarzy Bee Pure Bee Venom Face Mask przyznawaną przez Magazyn Kosmetyki

Certyfikat Naturalne polsie dla BeeYes
BeeYes Naturalne Polskie

BeeYes Love Cosmetics Awards 2021

 

BeeYes Influencer's Top 2021

URODA-BeeYes certyfikact

Maska BeePure Qltowy kosmetyk

 

 

 

BeeYes TrzyPlus

dyplom finalisty kanwy przedsiebiorczych

BeeYes-Glammies-2017

Szampon-Glamour-2016

Zapisz