O nas

Ideą powstania marki BeeYes była chęć opracowania profesjonalnej oferty na bazie produktów pszczelich, skierowanej do Klientów, którzy interesują się zdrowym trybem życia, chcący korzystać z darów natury. Pragnieniem naszym jest wypromowanie zalet jadu pszczelego, propolisu, mleczka pszczelego, czy pyłku kwiatowego, prezentując je w sposób innowacyjny, w dobrym opakowaniu, wyrabiając solidną i uznaną markę.

Obecnie BeeYes to:

wyłączny importer na rynek Unii Europejskiej kosmetyków Bee Pure z Nowej Zelandii,

wyłączny dystrybutor na rynek Polski produktów Propolia z Francji.

Sekret naturalnych kosmetyków Bee Pure tkwi w zastosowaniu kombinacji nowozelandzkiego miodu Manuka UMF 20+ i jadu pszczelego.Jad pszczeli, w maksymalnej dopuszczalnej dawce, powoduje mikroobrzęki, które natychmiast wygładzają skórę oraz stymulują produkcję kolagenu i elastyny dla utrzymania długotrwałego efektu odmłodzenia i odbudowy – przeciwzmarszczkowy efekt Anti-Aging. Miód Manuka o najwyższym faktorze UMF 20+ łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry.

Organiczne, francuskie kosmetyki Propolia to najwyższa jakość z południowej Francji. W swym bogatym naturalnym składzie wykorzystują zalety wielu ziół oraz produktów pszczelich: propolis, mleczko pszczele, miód, wosk pszczeli. Certyfikaty BIO ECO CERT potwierdzają, ze kosmetyki te posiadają w swoim składzie elementy uzyskane wyłącznie z upraw ekologicznych.

Pamiętamy o słowach Alberta Einstein: „Jeśli z Ziemi zniknie pszczoła, człowiekowi pozostaną tylko cztery lata życia; nie ma więcej pszczół, nie ma więcej zapylania, nie ma więcej roślin, nie ma więcej zwierząt, nie ma więcej ludzi”.

 

Osiągnięcia:

 

 

BeeYes – „Bądź na TAK z produktami pszczelimi”

Zapisz