FAQ

Jakie są koszty wysyłki i termin dostawy?

Kurier DPD (przelew, Przelewy24) – 14,90 zł. Przy zamówieniu powyżej 99 zł wysyłka DPD gratis.  Termin dostawy – jeden dzień od dnia nadania.

Kurier DPD (pobranie) – 18,90 zł. Termin dostawy – jeden dzień od dnia nadania.

Paczka (Poczta Polska) (przelew, przelewy24) – 16,00 zł. Termin dostawy – standardowo do trzech dni od dnia nadania, ale bywa różnie w zależności od usług Poczty Polskiej.

Termin nadania uzależniony od produktu – wyświetlany po umieszczeniu produktu w “koszyku”

 


 

Czy realizujemy wysyłki zagraniczne?

Tak. Wysyłki zagraniczne realizowane są po indywidualnym ustaleniu kosztów i warunków transportu.

 


 

Jak działa jad pszczeli?

Aplikacja na skórę niewielkiej ilości jadu pszczelego symuluje rzeczywiste użądlenie pszczoły i drażniące działanie jednej z głównych toksyn jadu – melityny. Stymuluje to organizm do dostarczenia w zainfekowane miejsce większej ilości krwi i zwiększenia produkcji protein: kolagenu i elastyny. Kolagen wzmacnia skórę, a elastyna działa ujędrniająco oraz odmładzająco.

 


 

Jak jest otrzymywany jad pszczeli?

Jad pszczeli jest otrzymywany w sposób bezpieczny dla pszczół. Poprzez mikrowstrząsy elektryczne stymuluje się produkcję jadu, który spływa po szklanej płycie, a następnie jest zbierany, oczyszczany i przechowywany w postaci białego proszku. Pszczoły nie tracą żądła, więc nie giną.

 


 

Dlaczego kosmetyki BeeYes są tak wyjątkowe?

Polskie naturalne kosmetyki z jadem pszczelim i miodem spadziowym z linii BeeYes Bee Venom Eco to serum w ampułkach i krem do twarzy na dzień i na noc. Ta innowacyjna kombinacja miodu spadziowego z Podkarpacia i jadu pszczelego w codziennej pielęgnacji twarzy i szyi skutecznie nawilża, wygładza, regeneruje i poprawia ogólny wygląd skóry, zapewniając efekt odmłodzenia.

 

Jak otrzymywany jest jad pszczeli?

Jad pszczeli jest otrzymywany w sposób bezpieczny dla pszczół, dbając o zdrowie i życie pszczół.  Poprzez delikatną elektrostymulację pobudza się pszczoły do produkcji jadu, który pozostaje na urządzeniu, a następnie jest zbierany, oczyszczany i przechowywany w postaci proszku. Pszczoły nie tracą żądła, więc nie giną, a sam proces nie ma wpływu na ich dalsze funkcjonowanie.

Zachowując najwyższe standardy, wychodzimy z założenia, że im większe będzie zapotrzebowanie na naturalne produkty pszczele, tym więcej będzie powstawać uli, a tym samym więcej pszczół, zapylania i zdrowej żywności.


 

Co to są kosmetyki naturalne?

Kosmetyki naturalne to takie, które w dużym stopniu wytwarzane są ze składników pochodzenia roślinnego. Surowce i ekstrakty roślinne stosowane przy ich wyrobie są przetwarzane w bardzo małym stopniu. Przy produkcji całkowicie zakazane jest stosowanie genetycznie modyfikowanych surowców zwierzęcych oraz roślinnych. Jakiekolwiek substancje pochodzenia zwierzęcego pozyskiwane są tylko i wyłącznie od zwierząt żywych. Zakazane jest testowanie kosmetyków na zwierzętach. Zabronione jest używanie syntetycznych substancji barwiących i zapachowych oraz parafiny, silikonów i tłuszczy.

Stosowanie kosmetyków naturalnych zalecane jest szczególnie przy uczuleniu na niektóre składniki chemiczne lub barwniki stosowane w nienaturalnych kosmetykach. Po przejściu na kosmetyki naturalne wszelkie niedoskonałości spowodowane nietolerancją na składniki syntetyczne zostają stopniowo wyeliminowane, aż do całkowitego zaniku.

 


 

Co to są kosmetyki organiczne?

Kosmetyki organiczne, to kosmetyki naturalne które w swoim składzie posiadają tylko elementy pochodzące z upraw ekologicznych. Takie uprawy są ściśle nadzorowane, gdyż do uzyskania tytułu upraw “ekologicznych” muszą spełnić ściśle określone, restrykcyjne kryteria. Między innymi na takich farmach: kategorycznie zabronione jest stosowanie środków ochrony roślin oraz sztucznych nawozów. Kosmetyki organiczne mają zbawienny wpływ na skórę zmęczoną szkodliwymi, sztucznymi substancjami z kosmetyków nienaturalnych.