Serum BeeYes

06.09.2021

Od  pinkowa_angela

Taka mała rzecz a jak cieszy! ?.
Takie małe, ładne opakowanie kryje w sobie 5 ml ampułkę Bee Venom Eco Serum ?. Otrzymałam je w wygranym swopie dresscloud.pl ❤️.

? Powiem Wam szczerze, że byłam bardzo ciekawa tego produktu, już od dawna mnie kusiło i w końcu miałam okazję je przetestować dzięki dresscloud.pl ?.
? Serum to zawiera aż w 97% składników pochodzenia naturalnego, w tym miód spadziowy, kofeinę, betaninę, jad pszczeli.
? Uwaga ⚠️ Nie można go stosować gdy ma się alergię na jad pszczeli. Warto zrobić test próbny przy 1 zastosowaniu.
? Serum to ma bardzoo delikatny zapach, prawie nie wyczuwalny jak dla mnie ?.
? Ta malusia ampułka jest bardzo wydajna, bo starczyła mi na kilkanascie zastosowań – wystarczy odrobina by rozsmarować na całej buzi ?. Szybko się wchłania, – u mnie nie pozostawia lepkiej warstwy, nawet tak jakby matowiło więc można ją stosować nawet jako bazę pod makijaż ?.
? Jak działa? Ja jestem nią zachwycona i zaskoczona efektem ?. Faktycznie wygładza skórę i to natychmiastowo. Jest po niej taka napięta ale bez uczucia ściągnięcia. Wygładza też skórę-wygląda jak po dobrym peelingu ?. Jeśli chodzi o działanie Przeciwzmarszczkowe to nie wiem, bo jeszcze nie mam zmarszczek i w tym kierunku ono u mnie nie działało ?. Uważam, że to serum byłoby cudowne do używania przed różnymi większymi wyjściami, imprezami itp ??.