Propolia organiczne serum odmładzające od BeeYes

Date:

BeeYes Propolia serum

Serum odmładzające Propolia – recenzja

Nasza marka BeeYes polecana przez portal Rekomendacje Marek <3

Pełna recenzja o serum odmładzającym Propolia

“Ponieważ czas ucieka jak szalony, postanowiłam zadbać o moje widoczne już zmarszczki i nawilżenie twarzy. Przez 30 dni używałam „perełki” jakim jest BIO Serum odmładzające z Kwasem Hialuronowym i Mleczkiem Pszczelim – Propolia.

Serum odmładzające jest naturalne i ECO; posiada certyfikaty ECOCERT i BIO

Delikatna i niezwykle przenikliwa konsystencja serum łączy korzyści przeciwutleniającemleczka pszczelego i przeciwzmarszczkowe kwasu hialuronowego wraz z łagodnym działaniem organicznych ekstraktów roślinnych. Naturalne serum wygładza i odżywia skórę. Badania potwierdzają, że serum redukuje zmarszczki i drobne linie mimicznewygładza i ujędrnia skórę, oraz odmładza. Serum odmladzające ze składnikami aktywnymi: mleczkiem pszczelim, miodem, kwasem hialuronowym, aloesem, szałwią, olejem sezamowym, dziką różą, bambusem, olejem z migdałów, olejem ze słonecznika, lilią, pomarańczą.

Serum ma konsystencję żółtawego, dość wodnistego mleczka, Wchłania się błyskawicznie, przynajmniej u mnie ponieważ mam bardzo suchą skóre. Nie klei się, choć widzę, że skóra lekko się po nim błyszczy. Efekt mnie zaskoczył bardzo pozytywnie, dlatego zachęcam do stosowania kosmetyków naturalnych, a szczególną pochwałę za całokształt należy przyznać owemu serum.
My rekomendujemy !”

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.