Pielęgnacja czworonożnych Przyjaciół

Date:

Oto opinia dotycząca szamponu Propolia do włosów dla psów i kotów od DressCloud

“Poznajcie Coco – naszą małą księżniczkę ? Jest to piesek rodziców Kornela, ale bardzo często spędza z nami czas. ? Mimo swojego wieku nadal zachowuje się jak szczeniaczek. ? Zawsze jest pełna energii i chętna do zabawy. Kochamy ją i jest członkiem naszej rodziny. ?
.
Od urodzenia cierpi na alergię, niestety nie obejdzie się bez odpowiedniej diety. Gdy otrzymaliśmy nowość od BeeYes.pl w postaci całego zestawu do pielęgnacji, podeszliśmy do niego bardzo ostrożnie. Coco przez niewłaściwe kosmetyki niesamowicie się drapie, czasem nawet aż do krwi, więc same rozumiecie, że musieliśmy stopniowo podejść do testowania. Kosmetyki stosujemy już od wielu miesięcy i wyobraźcie sobie, że Coco tak je pokochała, że zamówiliśmy już kolejne opakowanie szamponu! ?
.
Wszystkie kosmetyki są w 100% naturalne!? Wielki plus za to! Coco już nie drapie się tak jak kiedyś, a najważniejsze jest to, że przyniosły jej ulgę. Jak widzicie jej sierść jest kręcona, a dzięki szamponowi rozczesuje się bardzo szybko.
.
Szkoda, że dopiero po tylu latach, ale bardzo się wszyscy cieszymy, że w końcu znaleźliśmy kosmetyki idealne do pielęgnacji skóry i sierści naszej Cocusi. Wielkie podziękowania dla BeeYes.pl za stworzenie kosmetyków dla czworonogów. ?? ”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.