Targi Beauty Forum

Date:

BeeYes targi kosmetyczne

BeeYes wystawia się na międzynarodowych Targach Beauty Forum, które odbędą się 7-8 marca w Centrum Targowo – Kongresowym MT w Warszawie przy ulicy Marsa 56C. (nasza lokalizacja 6.11). Będziecie mogli poznać nasze kosmetyki naturalne na bazie miodu i jemu pochodnych, a także przekonacie się, dlaczego warto je stosować u klientów. 

Naturalne kosmetyki BeeYes na Targach Beauty Forum

“TARGI BEAUTY FORUM TO…

przede wszystkim impreza targowa skierowana do profesjonalistów z branży kosmetycznej, która z roku na rok bije rekordy. 18 edycja targów BEAUTY FORUM odbędzie się 7-8 marca 2015 roku.

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży kosmetycznej w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. Podczas ostatniej edycji, która miała miejsce 8-9 marca 2014 gościliśmy ponad 10 000 zwiedzających, zaś swoją ofertę prezentowało 243 wystawców!”

Oprócz części wystawienniczej na Targach odbędą się atrakcyjne: Seminaria, Warsztaty, Mistrzostwa i Konkursy. Po szczegóły odsyłamy do strony Targi Beauty Forum

Czy warto wziąć udział w Targach Beauty Forum?

Jeżeli chcesz poznać kosmetyki naturalne BeeYes, porozmawiać z nami na ich temat, a także przekonać się, że warto włączyć je do swojej działalności – odpowiedź brzmi Tak, warto odwiedzić Targi Beauty Forum.

Zapraszamy na stoisko 6.11. już 7-8 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.