RECENZJA KREMU POD OCZY I MASECZKI – JADOWITA MŁODOŚĆ NA SŁODKO

Date:

Oto recenzja z blogu Twoje Źródło Urody na temat maseczki do twarzy Bee Pure Bee Venom Face Mask i kremu pod oczy Bee Pure Bee Venom Eye Cream.

Maseczka Bee Pure Bee Venom Face Mask

“Opakowanie jest bardzo przyjemne zarówno dla oka jak i dłoni. W słoiczku zamknięto bardzo treściwą masę zawierającą masło kakaowe i shea, miód manuka, jojobę i jad pszczeli. Kosmetyk o takiej bogatej konsystencji doskonale rozprowadza się na skórze. Jak to zazwyczaj bywa z maskami kremowymi możemy nałożyć grubszą warstwę i mamy maseczkę, jeżeli nałożymy niewielką ilość możemy stosować ją jako krem, czego osobiście nie robiłem. Stosowałem ją tylko jako maskę. Po pierwszym użyciu było już widać zwiększone napięcie skóry. Po kolejnych skóra stawała się nie tylko gładsza ale bardziej promienna i wyglądająca na bardzo świeżą. Maskę bardzo łatwo się aplikuje ji równie łatwo usuwa jej ewentualny nadmiar.

W szkolnej skali oceniam ją na bardzo dobry…

Krem pod oczy Bee Pure Bee Venom Eye Cream

Krem zamknięty jest w identycznym co maska słoiczku, oczywiście odpowiednio mniejszym. Jego konsystencja jest nie za ciężka ale i nie za lekka dzięki czemu doskonale rozprowadza się, łatwo wchłania, dając wyraźne uczucie odżywienia skóry. Krem pachnie podobnie jak maska. Bardzo delikatnienie i przyjemnie – choć nie potrafię bliżej sprecyzować tego zapachu. Krem bardzo szybko przynosi widoczne efekty swojego działania. Wyraźnie poprawia się poziom nawilżenia i wygładzają się linie widoczne wokół oczu. W składzie znajdziemy nawilżający aloes oraz wartościowe tłuszcze w postaci masła kakaowego i oleju ze słodkich migdałów, Jest tu również wosk jojoba bardziej znanym jako olej oraz miód manuka i jad pszczeli. Jak dla mnie jedynym mankamentem produktu jest słoiczek. Ponieważ wolę gdy produkty do pielęgnacji oczu zapakowane są w ułatwiające ich użycie opakowania takie jak tuby z odpowiednią końcówką czy też opakowania typu airless. Choć fakt umieszczenia kremu w słoiczku nie zmniejsza w żaden sposób efektów jego działania. ”

Cały artykuł pod poniższym linkiem. Zapraszamy do lektury i dziękujemy Twoje Żródło Urody 🙂

http://bit.ly/1vMQUWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.