RECENZJA KREMU POD OCZY BEE PURE BEE VENOM EYE CREAM

Date:

Dobre dla Urody krem pod oczy Bee Pure

Tak pisze blogerka Dore Dla Urodu o naszym kremie pod oczy Bee Pure Bee Venom Eye Cream:

“Po aplikacji na skórę krem oferuje delikatny efekt świeżości, orzeźwienia i czystości – nie jest to wyraźne chłodzenie, lecz coś w rodzaju lekkiego powiewu wiatru. Skóra czuje swoisty zastrzyk energii, a jednocześnie ogarnia ją natychmiastowa ulga i ukojenie. Krem świetnie się rozprowadza i równomiernie wnika w skórę, zapewniając jej komfort, gładkość, miękkość i delikatność.
Podstawowe właściwości, takie jak nawilżenie, odżywienie, wygładzenie i ukojenie krem odkrywa przed nami już po pierwszym użyciu. Z każdym kolejnym coraz bardziej się docenia moc składników, które w nim zostały ” zamknięte “. Już po 2 tygodniach regularnego stosowania, dwa razy dziennie – na noc i na dzień, zaobserwowałam wyraźne ujędrnienie, rozświetlenie i poprawę ogólnej kondycji skóry. Stała się bardziej elastyczna, napięta, wygładzona, a kółka pod oczami były mniej widoczne, aczkolwiek nie zniknęły całkowicie.
Po miesiącu stosowania zaobserwowałam spłycenie zmarszczek mimicznych, a te drobne po prostu zniknęły! Skóra w okolicy oczu się zagęściła, stała się mocniejsza, bardziej elastyczna, promienna i dobrze odżywiona. Opuchlizna nie jest moim problemem, ale nie ukrywam, że bywają momenty, gdy ” zdobi ” moje oczy o poranku. Teraz mam na nią ” broń ” natychmiastowego działania – krem pod oczy Bee Venom i znika w ciągu kilkunastu minut! Podkówki się rozjaśniły, ale nie zniknęły całkowicie, nie, nie, nie w moim przypadku, są skutkiem pracy przy komputerze i zbyt małej ilości snu, ale i tak z efektów, które zapewni mi krem, jestem bardzo zadowolona!”

Cała recenzja TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.