PROPOLIA – SERIA OCZYSZCZAJĄCA I ODMŁADZAJĄCA W OPINII BLOGERKI

Date:

zestaw propolia

Prezentacja Propolii – linii zielonej oczyszczającej i różowej przeciwzmarszczkowej przez joanna-interestingdetails

“Do toniku Propolia nie mam żadnych zastrzeżeń. Właściwie zaliczam go do grona moich tonikowych ulubieńców! Stawiam go obok mojego odkrycia roku 2014, czyli toniku P&R.
Ma on bardzo delikatny zapach, konsystencję, taką jaka najbardziej mi odpowiada, ale najbardziej cenię go za jego właściwości. Delikatnie oczyszcza skórę, przywracaj jej kwaśny, naturalny odczyn pH i pozostawia na niej wstępne nawilżenie. Doskonale nadaje się do używania pod krem, jak również do odświeżania cery w ciągu dnia, wtedy kiedy nie nakładam podkładu. Stosowany przed nałożeniem makijażu, nie powoduje jego ważenia się. Co więcej, zauważyłam, że ma również właściwości kojące”…

…”Maseczkę Propolia śmiało mogę porównać do maseczek z glinek, które sama przyrządzam w domu, niestety mimo najszczerszych chęci, sama nie jestem w stanie tak idealnie dostosować proporcji składników. Jest ona stworzona głównie na bazie zielonej glinki, ale w jej składzie są również inne substancje zbawienne dla skóry i to w doskonałych proporcjach. Ma ona wysokie właściwości oczyszczające, normalizujące cerę, a przede wszystkim uwalniające skórę z toksyn. Ja nakładam ją najczęściej w sytuacjach, w których widzę, że moja cera potrzebuje natychmiastowego oczyszczenia. Działanie widać niemal natychmiast. Już po zmyciu maski, cera jest doskonale oczyszczona, bardziej promienna, a rozszerzone wcześniej pory istotnie zmniejszone”…

…”Bardzo lubię peelingi typu GOMMAGE. Ten poza złuszczającym ścierniwem posiada także enzymy, które łagodnie ścierają martwy naskórek, ponadto można go używać zamiast żelu do mycia twarzy, bo doskonale ją oczyszcza i pozostawia nieskazitelnie gładką i czystą. Na uwagę zasługuje również duża przyjemność stosowania, ponieważ peeling ślicznie pachnie.
Mam jednak do niego pewną pretensję i mimo moich szczerych chęci, jestem zmuszona mu ją wytknąć. STANOWCZO ZA SZYBKO SIĘ SKOŃCZYŁ! ;)…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.