Jaki krem pod oczy? – Bee Pure Bee Venom Eye Cream!

Date:

Bee Pure Bee Venom Eye Cream

Jaki krem pod oczy wybrać?

Oto opinia redakcji magazynu Oh!me na temat: jaki krem pod oczy wybrać – pełny tekst dostępny TUTAJ

„Otóż każda kobieta najpóźniej po 35. roku życia słyszała co nieco o kolagenie, prawda? O tym, że z wiekiem mamy go coraz mniej i to jego deficyt odpowiedzialny jest za pojawienie się zmarszczek i w ogóle starzenie się naszej skóry, czyli między innymi za to, co dzieje się z moją skórą pod oczami. I chociaż kremy pod oczy zawierają kolagen, cóż… dla mnie ta wersja jest mało skuteczna.

Tymczasem apitoksyna

– naturalny środek (co jest niezwykle ważne, bo nie chcę karmić skóry chemikaliami) stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, dzięki czemu nasza skóra staje się napięta i bardziej jędrna, poza tym pomaga zachować jej sprężystość. A przecież mi w pierwszej kolejności o sprężystość chodziło. Dodatkowo w skład kremu wchodzi miód Manuka, czyli drzewa herbacianego z Nowej Zelandii, który ma za zadanie łagodzić ewentualne podrażnienia wywołane jadem pszczelim. Co ważne – użyty przy produkcji kremu miód posiada wysoki wskaźnik antybakteryjności ( UMF 20+ – unicq manuka factor), który jest zbawienny dla naszej cery…

Po tygodniu przyszedł czas na chwilę prawdy.

Miałam poczucie, że coś się zmieniło. Skóra jakby odrobinę stała się elastyczniejsza, a na pewno stała się jaśniejsza, bez zasinień. Po dwóch tygodniach (kiedy oczywiście nie pracuję za dużo) coraz bardziej widać zbawienny wpływ jadu pszczelego. Skóra wygląda zdecydowanie lepiej niż przed dwoma tygodniami, zniknęło wrażenie zmęczenia i zmęczonej cery. Co ważne – krem po tym czasie się nie skończył (co częste w przypadku kremu do oczu), wręcz przeciwnie starczy go z pewnością na dwa kolejne tygodnie, jeśli nie więcej, kuracji. Czyżby faktycznie doszło do syntezy kolagenu z elastyną? Znajoma kosmetyczka tłumaczyła, że na efekty zawsze należy poczekać. Cóż, jeśli będą one postępować, jak teraz, to pozostaje mieć pewność, że krem Bee Venom zostanie moim ulubionym i sprawdzonym kremem pod oczy. Jeśli chcecie wypróbować – zachęcam, bo to naprawdę działa!!!”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *