JAD PSZCZELI NA ZMARSZCZKI

Date:

Jad pszczeli

Jad pszczeli na zmarszczki jako alternatywa do botoksu

Dlaczego warto spróbować jad pszczeli na zmarszczki i co takiego wyjątkowego jest w jadzie pszczelim, iż stosujemy go w kosmetykach od BeeYes?
Często jad pszczeli nazywany jest „naturalnym botoksem”, ponieważ przynosi natychmiastowy, widoczny efekt redukcji zmarszczek i ujędrnienia skóry.

Jak działa jad pszczeli

Oprócz tego, iż jad pszczeli zawiera wiele aktywnych biologicznie związków, które poprawiają krążenie skóry, wspierają system immunologiczny, czy mają działanie antyoksydacyjne, to przede wszystkim zawiera wiele peptydów i enzymów, które wnikając w skórę, wspomagają efekty przeciwzmarszczkowe. Jad pszczeli – bee venom – pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny. Kolagen wzmacnia tkanki ciała, podczas gdy elastyna to białko, które pomaga skórze utrzymać młodzieńczy wygląd.
Jeśli chcemy poprawić kondycję naszej cery, bez stosowania inwazyjnych metod, np. botoxu – to kosmetyki na jadzie pszczelim są idealnym rozwiązaniem. Warto spróbować i przekonać się osobiście.

Właściwości jadu pszczelego w pielęgnacji cery

  • trwale i widocznie wygładza skórę
  • łagodzi i redukuje zmarszczki
  • zmniejsza wielkość porów
  • poprawia jędrność cery
  • regeneruje uszkodzenia słoneczne po promieniach UV i pigmentacji
  • poprawia wygląd cery po trądziku, bliznach i przebarwieniach

Kosmetyki z jadem pszczelim a celebrytki

Czy wiecie, że kosmetyki na jadzie pszczelim, zwane „naturalnym botoksem”, używają: Kate Middleton, Kylie Minogue, czy Victoria Beckham?

Jak jest otrzymywany jad pszczeli

Jad pszczeli jest otrzymywany w sposób bezpieczny dla pszczół. Poprzez mikrowstrząsy elektryczne stymuluje się produkcję jadu, który spływa po szklanej płytce, a następnie jest zbierany, oczyszczany i przechowywany w postaci białego proszku. Pszczoły nie tracą żądła więc nie giną.

 

One thought on “JAD PSZCZELI NA ZMARSZCZKI

  1. […] Jad pszczeli, który jest w pełni bezpieczny dla człowieka, zawarty w serum w znacznym stopniu przyczynia się do odzyskiwania metabolizmu komórkowego, który jest osłabiony przez wiek. Serum do twarzy Bee Venom pomaga skórze w walce z jej przedwczesnym starzeniem się a do tego jest w pełni naturalne, bo wyprodukowane wyłącznie ze składników, dostarcza natura. Dodatkowo jad pszczeli ma właściwości antybakteryjnie i lecznicze. Więcej o jadzie pszczelim przeczytacie tutaj. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.