JAD PSZCZELI NA ZMARSZCZKI

Date:

Jad pszczeli

Jad pszczeli na zmarszczki jako alternatywa do botoksu

Dlaczego warto spróbować jad pszczeli na zmarszczki i co takiego wyjątkowego jest w jadzie pszczelim, iż stosujemy go w kosmetykach Bee Pure?
Często jad pszczeli nazywany jest „naturalnym botoksem”, ponieważ przynosi natychmiastowy, widoczny efekt redukcji zmarszczek i ujędrnienia skóry.

Jak działa jad pszczeli

Oprócz tego, iż jad pszczeli zawiera wiele aktywnych biologicznie związków, które poprawiają krążenie skóry, wspierają system immunologiczny, czy mają działanie antyoksydacyjne, to przede wszystkim zawiera wiele peptydów i enzymów, które wnikając w skórę, wspomagają efekty przeciwzmarszczkowe. Jad pszczeli – bee venom – pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny. Kolagen wzmacnia tkanki ciała, podczas gdy elastyna to białko, które pomaga skórze utrzymać młodzieńczy wygląd.
Jeśli chcemy poprawić kondycję naszej cery, bez stosowania inwazyjnych metod, np. botoxu – to kosmetyki na jadzie pszczelim są idealnym rozwiązaniem. Warto spróbować i przekonać się osobiście.

Właściwości jadu pszczelego w pielęgnacji cery

  • trwale i widocznie wygładza skórę
  • łagodzi i redukuje zmarszczki
  • zmniejsza wielkość porów
  • poprawia jędrność cery
  • regeneruje uszkodzenia słoneczne po promieniach UV i pigmentacji
  • poprawia wygląd cery po trądziku, bliznach i przebarwieniach

Kosmetyki z jadem pszczelim a celebrytki

Czy wiecie, że kosmetyki na jadzie pszczelim, zwane „naturalnym botoksem”, używają: Kate Middleton, Kylie Minogue, czy Victoria Beckham?

Jak jest otrzymywany jad pszczeli

Jad pszczeli jest otrzymywany w sposób bezpieczny dla pszczół. Poprzez mikrowstrząsy elektryczne stymuluje się produkcję jadu, który spływa po szklanej płytce, a następnie jest zbierany, oczyszczany i przechowywany w postaci białego proszku. Pszczoły nie tracą żądła więc nie giną.

Kosmetyki z jadem pszczelim Bee Pure – testy

Dla potwierdzenia skuteczności kosmetyki Bee Pure z jadem pszczelim zostały przetestowane przez Polki w anonimowych badaniach przeprowadzonych przez laboratorium Hamilton. Wybrana grupa kobiet testowała kosmetyki bez etykiet i podzieliła się swoimi spostrzeżeniami, które wkrótce opublikujemy.

Kosmetyki Bee Pure zostały również przetestowane przez blogerki:

No to pięknie!

Soiuxie.pl

Babski Kącik

Interesting Details from my world

Bez Owijania w Bawełnę

Kosmetyki Pani Domu

Wrażenia z testów ukażą się na blogach o czym poinformujemy w naszych aktualnościach

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *