CZY JAD PSZCZELI MOŻE OKAZAĆ SIĘ SKUTECZNĄ BRONIĄ W WALCE Z PIERWSZYMI OZNAKAMI STARZENIA?

Date:

W ekskluzywnym pudełeczku ROYALty od PURE BEAUTY pojawiło się nasze naturalne serum do twarzy BeeYes Bee Venom Eco Face Cream. Tak zostało zaprezentowane:

Czy trucizna może być jednocześnie remedium na liczne problemy z jakimi boryka się cera? Okazuje się, że tak! Substancja, którą pszczoły miodne wydzielają, by obronić się przed potencjalnym wrogiem, wykazuje między innymi wysoki potencjał przeciwstarzeniowy, przeciwzapalny i przeciwbakteryjny. Jeśli jesteście ciekawe, z czego dokładnie składa się jad pszczeli, jak oddziałuje na skórę i w jakim kosmetyku znajdziecie ten składnik – zapraszamy do lektury.

DLACZEGO APITOKSYNA JEST TAK CENNA W PIELĘGNACJI CERY?

Apitoksyna w 88% składa się z wody, natomiast suchy jad stanowi 0,1 µg i złożony jest z białek i peptydów, które są jej najbardziej aktywnymi substancjami. Proces pozyskiwania apitoksyny jest na tyle złożony, że niewielu producentów kosmetyków może pochwalić się tym naturalnym surowcem w swoich recepturach. A jest to zdecydowanie mocno pożądany składnik w produktach pielęgnacyjnych ze względu na swoje niezwykle szerokie spektrum działania na skórę. Wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe, regeneracyjne, odżywcze i łagodzące. Wysoka skuteczność preparatów z jadem pszczelim wynika z uruchomienia w skórze mechanizmu stymulacji przeciwdziałania toksynie. Innymi słowy, oznacza to pobudzenie mikrokrążenia oraz syntezy kolagenu i elastyny, czego efektem końcowym jest zwiększenie napięcia skóry, wygładzenie zmarszczek i poprawa kolorytu cery. Stąd właśnie częste porównania działania apitoksyny do… botoksu.

JAD PSZCZELI W OBRONIE SKÓRY PRZED OZNAKAMI STARZENIA

Polski naturalny kosmetyk z jadem pszczelim z linii BEEYES BEE VENOM ECO w postaci przeciwstarzeniowego serum w ampułce możecie przetestować w specjalnej edycji naszych boxów – ROYALTY. Marka BEEYES połączyła w formule tego kosmetyku aż 97,9% składników pochodzenia naturalnego. Innowacyjna kombinacja podkarpackiego miodu spadziowego  i maksymalnej dawki apitoksyny zapewnia natychmiastową reakcję ze strony skóry – pobudza aktywność procesów odbudowy komórek białkowych poprzez (niegroźne) mikroobrzęki. Już po pierwszej aplikacji cera jest wyraźnie gładsza, głębokość zmarszczek wyraźnie zredukowana, a twarz wygląda na wypoczętą i odmłodzoną. W ampułce BEEYES BEE VENOM ECO SERUM znajdziemy również stymulującą mikrokrążenie kofeinę oraz odpowiedzialne za głębokie nawilżenie i wzmocnienie skóry przed odwodnieniem – prowitaminę B5 i betainę. Serum jest bardzo dobrze tolerowane przez skórę (jeśli jesteś alergikiem i masz wątpliwości, czy możesz używać kosmetyków z apitoksyną, zalecamy konsultację z lekarzem).

Jesteśmy przekonani, że testowanie naturalnego serum z jadem pszczelim bardzo pozytywnie Was zaskoczy skutecznością i szybkością działania. Koniecznie podzielcie się z nami efektami kuracji z BEEYES!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.